Jesteś tutaj: pieknowkuchni.pl > AGD i RTV > Depilator

Depilator

Jedną z czynności, której kobiety nienawidzą jest golenie. Trzeba to robić dosyć często i uważnie, żeby nie pozostawić nieestetycznych, pojedynczych włosków. A ponad to, ostrożnie, żeby się nie zaciąć. Jeśli, chcesz żeby Twoje włoski odrastały dłużej i masz dość ranek od maszynki, wypróbuj depilator.
Jej główną funkcją jest usuwanie owłosienia z nóg, pach oraz okolic bikini. Większość depilatorów posiada przyjemny, kobiecy wygląd. Są lekkie i niewielkim rozmiarów, często w różowym lub innym pastelowym kolorze.
Masz do wyboru dwa rodzaje depilatora. Pierwszy z nich posiada głowicę z pęset. Umieszczone są one od siebie w pewnym odstępach, co sprawia że świetnie nadają się do golenia rzadkich włosków. Im więcej pęset tym depilacja jest dokładniejsza. Drugim rodzajem jest depilator z dyskami- metalowymi lub ceramicznymi. Dla skóry bezpieczniejsze będą depilatory, posiadające metalowe dyski. Chwytają one jednocześnie więcej włosków, dzięki czemu depilacja jest o wiele szybsza i dokładniejsza.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.