Jesteś tutaj: pieknowkuchni.pl > Wyposażenie domu > Drewniany stolik do herbaty

Drewniany stolik do herbaty

Jesienne popołudnia sprzyjają piciu herbaty. Kiedy na dworze chłodno i szaro, miło jest usiąść na wygodnej kanapie lub fotelu, z ulubionym kubkiem i rozgrzać się ciepłym napojem. Warto pomyśleć o ciekawym stoliku, bez którego w takim wypadku nie możemy się obyć. Taki stolik możemy zrobić sami z łatwo dostępnego materiału jakim jest drewno.
Pierwszym i najprostszym pomysłem, jest rozejrzenie się za pniem. Jeśli znajdziemy idealnego kandydata, wystarczy go wyczyścić i gotowe. Taki naturalny gadżet będzie pięknie komponował się z każdym wnętrzem.
Jeśli masz znajomego stolarza lub po prostu zostało Ci kilka desek przy okazji jakiejś budowy, mozesz je wykorzystać. To jak je ułożysz, zależy od Twojej wyobraźni i kształtu desek.
Sprawdź, co się kryje na Twoim strychu. Wszelkiego rodzaju skrzynie mogą stać się oryginalnym stolikiem. Wystarczy pomalować je farbą lub lakierem, aby odzyskały dawny blask.
A może stolik z palet? To popularny trend w ostatnim czasie. Palety możesz kupić w każdym sklepie budowlanym lub na tartaku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.