Jesteś tutaj: pieknowkuchni.pl > Projekty wnętrz > Jak zaaranżować wąski przedpokój

Jak zaaranżować wąski przedpokój

Aranżacja przedpokoju to nie tylko wybór mebli. Szczególnie kiedy mamy do czynienia z wąskim przedpokojem, musimy zwrócić uwagę na kolory i światła, które dodadzą naszemu pomieszczeniu centymetrów. W takim przypadku najlepiej postawić na jasne barwy, dodające ciepła. Jeśli chcesz wykorzystać panele, tutaj także wybierz te w beżowych czy białych odcieniach. Ważne także aby układać je prostopadle do ścian.
Wykorzystaj światło zamontowane w suficie. Może to być jeden albo nawet dwa punkty. Praktycznym i dobrze wyglądającym pomysłem są również taśmy ledowe.
Jeśli chodzi o meble, warto zastanowić się nad meblami wykowywanymi na zamówienie. Pozwoli to nam całkowicie wykorzystać dostępną przestrzeń. Pamiętaj, że najmniej miejsca zajmie szafa z rozsuwanymi drzwiami i lustrem. Jednak przemyśl dobrze ten wybór, może się okazać że twój przedpokój jest za mały na szafę. Wtedy pozostaje ci zakup szafki na buty i dodanie na ścianie wieszaków, które mogą być jednocześnie elementem dekoracyjnym. Dobrze wykorzystać składane lub przytwierdzane do ściany krzesło, które także pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.