Jesteś tutaj: pieknowkuchni.pl > Mieszkanie > Mała kuchnia

Mała kuchnia

Mała kuchnia to zmora dla mieszkańców bloków i kamienic. Jednak dzięki odpowiedniemu projektowi możesz sprawić, że będzie wydawała się większa.
Tak jak przy innych małych pomieszczeniach, będziesz musiał iść na kompromis. Prawdopodobnie nie zmieścisz tu wszystkiego co sobie wymarzyłeś. Zastanów się na pewno czy potrzebujesz dużej kuchenki- może wystarczy tylko płyta indukcyjna? Możesz wybrać także mniejszą lodówkę czy zmywarkę, wybór jest nieograniczony.
Jeśli chodzi o meble, warto zaopatrzyć się w szafki z przesuwanymi drzwiczkami oraz kilka otwartych półek. Szafki nie powinny być ciemne.Kup tyle garczków i zastawy ile rzeczywiście potrzebujesz oraz regularnie sprawdzaj ważność produktów. Pozwoli to utrzymać porządek oraz zaoszczędzić miejsce. Ciekawym rozwiązaniem wydają się także meble na kółkach, typu wózki, które możesz bez problemu przemieszczać. Doskonale sprawdzą się także składane blaty i krzesła.
A może warto pomyśleć o wyburzenie jednej ze ścian i połączyć kuchnie z salonem? Otwarte kuchnie są w modzie i sprzyjają integracji domowników.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.