Jesteś tutaj: pieknowkuchni.pl > Mieszkanie > Powrót meblościanek

Powrót meblościanek

Meblościanki nieodzownie kojarzą nam się z latami osiemdziesiątymi, kiedy to masowo pojawiały się w prawie każdym domu. Były wyznacznikiem luksusu i mody. Z czasem przez negatywne skojarzenia i nieciekawy wygląd zaczęto z nich rezygnować. Jednak dzisiejsze meblościanki nabrały elegancji i świetnie odnajdują się, szczególnie w małych mieszkaniach.
Większość osób uważa je za niepraktyczne, gdyż z założenia mają zajmować jedną ścianę. Dzisiejsze meblościanki to meble modułowe, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Możesz wykorzystać jej części do postawienia na różnych ścianach, a nawet w różnych pomieszczeniach. Staje się też dobrym rozwiązaniem jako ścianka działowa, która dzieli np. pokój dzieci czy salon.
Co ciekawe, producenci wprowadzają coraz to nowe trendy i wzbogacają meblościanki o łóżka, szafy czy biurka. Oferta jest bardzo szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś co będzie odpowiadało jego gustom. Możesz np. znaleźć eleganckie meblościanki z przeszklonymi szafkami, które idealnie wpasują się do salonu i wcale nie wyglądają tandetnie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.