Jesteś tutaj: pieknowkuchni.pl > Wyposażenie domu > Wanna czy prysznic?

Wanna czy prysznic?

Decyzja, czy wybrać wannę czy prysznic, to dylemat wielu osób. Oczywiście, zależy od tego ile mamy miejsca i jaki mamy budżet. Prysznic zajmuje mniej przestrzeni, jest bardziej funkcjonalny i w powszechnej opinii pozwala zaoszczędzić więcej wody niż kąpiele w wannie. W dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi prowadzi szybki styl życia, jest to rozwiązanie popularniejsze niż wanna. Jeśli w naszych domu, jest starsza osoba, warto wybrać brodzik. Umożliwi on wstawienie stołeczka i zminimalizuje ryzyko poślizgnięcia się. Brodzik można także napełnić wodą w celu wykąpania małego dziecka.
Jeśli chodzi o wanny, gwarantują one większy komfort i wygodę. Szczególnie, że coraz częściej wyposażone są w funkcje hydromasażu czy jaccuzi. Wizja kąpieli z pianą, wśród blasku świec po ciężkim dniu jest bardzo kusząca.
Można także iść na kompromis i wybrać wannę z parawanem. Może być wmontowany w wannę lub kupiony osobno. Warto wybrać taki z hartowanego szkła, który uniemożliwi zalanie łazienki wodą w czasie kąpieli.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.